Hakkımızda

Mega Hırdavat 1950 yılında Eskişehirde kurulmuştur. O yıllarda tarım sektöründe tecrübe sahibi, öngörülü, saygıdeğer Babamız Cuma Yılmaz tarafından faaliyetimiz başlatılmıştır. Eskişehirde başlayan faaliyetlerimiz zamanla İç Anadolu Bölgesi, günümüzde de tüm Türkiye’ ye hizmet vermektedir.Tarım sektöründe hem şirketler hem de bireyler için ürün temini gerçekleştirmekteyiz. Tarım aletleri, bahçe makineleri, hobi bahçeciliği için ürünler, peyzaj gereçleri, hırdavat temini ile hem ürün kullanımı bilgisi hem de satışını gerçekleştiriyoruz. Günümüzde internet çağının bir avantajı olarak tek tıkla ürünlerimizin sevkiyatını kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz Eskişehirde yer alan mağazalarımızdan da ürün ve bilgi temin edebilmektedir. 


Mega Hırdavat olarak uzun yıllardır mevcut müşterilerimize hizmete devam ederken, yeni müşterilerimiz için de tarım faaliyetlerini kolaylaştırıyoruz. 


Ürün temini sağladığımız partner markalarımız ; Bosch, Oleomac, Bertolini, Zomax, Felco, Honda, Campagnola, Palmira, Briggs&Stratton, Oregon, Weima, Husqvarna, Stıhl, Veta, Zargana, Einhel, Metabo, Makita, Matabi, Kama, Rato, Best Pump, Sumak, Eltu, Dremel, Karbosan, Proxxon 


GÜVENLİ E-TİCARET 


Günümüzde internet üzerinden alışveriş yapmak oldukça avantajlıdır. İnternet üzerinden alışveriş yapmanın tarım sektöründe de aktif şekilde geçerli olması hem biz hem de kullanıcılar açısından büyük avantaj. Ürün çeşitliğimizi sunabildiğimiz, kampanyalardan haberdar edebildiğimiz ve kullanıcıların kolay bir şekilde ulaşabildiği bir sistemde güvenilirlik oldukça önemli. 


İnternet sitemiz ve partner olarak çalıştığımız alışveriş portallarında müşterilerimizin güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmesi için tüm önlemler alınmıştır.Bilgilerinizin gizliliği ve alışverişinizin güvenli bir şekilde gerçekleşmesi bizim için önemli. E- Ticaret hizmetimizden güvenli bir şekilde alışveriş yapmak için bizi diğer müşterilerimizin yorumlarından daha da iyi tanıyabilirsiniz.